Ceļojumi uz nomaksu
Vai Jūs gatavojaties doties atvaļinājumā? Vai varbūt esat nolēmuši visu atlikt malā, lai dotos uz tālām zemēm?

Jums vairs nav jāsatraucas par ģimenes budžetu – baudiet atpūtu brīvi un atklājiet sev jaunus atpūtas ceļojumus kopā ar tūrisma aģentūru MAGELAN TRAVEL.
Izmantojot pakalpojumu "Ceļojumi uz nomaksu" var veikt tālākus ceļojumus,  var iegādāties tūri uz ilgāku atpūtas periodu vai iepriecēt ģimeni ar atpūtu augstākas kategorijas viesnīcā, jo galvenais: par atpūtas ceļojumu nav jānorēķinās uzreiz! 


Pakalpojuma "Ceļojumi uz nomaksu" saņemšanas noteikumi:

 Klientiem tiek piedāvātas 2 kreditēšanas programmas opcijas: "Bez pirmās iemaksas" un "Pirmā iemaksa – 50%".

 Minēto kreditēšanas programmu priekšrocības: nemainīga maksājuma summa katru mēnesi (tas ļauj reāli plānot budžetu); minimums aizpildāmo dokumentu, noformējot kredīta pieteikumu; kredīta priekšlaicīgas dzēšanas iespēja, maksājot procentus un maksu par apkalpošanu tikai par faktisko kredīta izmantošanas laiku; par kredīta priekšlaicīgu dzēšanu netiek piemērotas soda sankcijas; ir iespēja mainīt (pārcelt) maksājuma datumu.

 Pakalpojums "Ceļojumi uz nomaksu" tiek noformēts turpat, kur klients rezervē savu ceļojumu, proti, tūrisma aģentūrā, savukārt jautājuma izskatīšana par klienta iespēju iegādāties ceļojumu uz nomaksu aizņems vien kādas 20 minūtes (nomaksas līguma noformēšana iespējama gan darbdienās, gan brīvdienās).